Kończymy powoli stary rok, zaraz będziemy witać nowy. Wracamy też z serią Co jest grane? abyście byli na bieżąco z nowościami. A tych, zwłaszcza w styczniu będzie całkiem sporo. Co od dzisiaj można oglądać w kinie?

Jumanji: Przygoda w dżungli

Jestem przeciwnikiem odgrzewanych kotletów. Zwłaszcza gdy na patelnie wrzucane są absolutne klasyki mojego dzieciństwa. Jumanji z Robinem Williamsem do takich należy i lubię do niego wracać (nawet przedwczoraj mi się zdarzyło go obejrzeć). Nowa wersja co prawda nie jest remakiem, ale koncept jest podobny. Tym razem jednak bohaterowie grają w Jumanji na… konsoli. Dwayne Johnson i przereklamowany Kevin Hart. To się nie może udać. I do tego w polskiej dystrybucji dostępna będzie jedynie wersja z dubbingiem, Chyba podziękuję.

Król rozrywki

Hugh Jackman jako założyciel jedynego w swoim rodzaju cyrku. Film oparty na faktach i do tego musical. Trochę mnie nie przekonuje. Obecność Michelle Williams już bardziej. Do tego piosenka ze zwiastuna też na plus. Na minus Zach Efron ale fanki na pewno się wybiorą.

Dzikie róże

Absolutny must see. Marta Nieradkiewicz w roli kobiety, która zachodzi w ciążę z kochankiem. Polska produkcja, która zbiera bardzo dobre recenzje i po Cichej Nocy Najlepszym jest kolejnym filmem, który daje radę.