Dawno nie było tak dużo premier w piątek. Ale taki urok stycznia. Do kin wchodzi film za filmem. Jedne lepsze, inne z góry wydają się niewarte wydawania pieniędzy. Zobaczmy co możemy zobaczyć od dzisiaj w polskich kinach.

I tak Cię kocham

Komedia romantyczna o parze, która pomimo różnić kulturowych i rasowych chce być razem. Raczej luźna propozycja jeśli chcesz wybrać się ze swoją drugą połówką do kina, trochę się pośmiać i trochę wzruszyć.

Gra o wszystko

Jessica Chastain (pisałem już kiedyś, że mam do niej słabość?) w roli byłej narciarki, Molly Bloom, która zakłada ekskluzywny, ale zarazem nielegalny klub pokerowy. Wszystko pięknie do czasu aż zaczyna się nią interesować FBI…

Gotowi na wszystko. Exterminator

Kolejna komedia na naszej liście. Tym razem polska, w której poznajemy historię pewnego zespołu muzycznego. W roli głównej Paweł Domagała i mam nadzieję, że scenariusz jest przyzwoity, bo to naprawdę jeden z lepszych, komediowych aktorów w naszym kraju.

Studniówk@

Niestety film ten nie jest na razie grany w żadnym kinie w Krakowie. Ale zapowiada się jedna z najgorszych produkcji tego roku. A dopiero co się zaczął! Zresztą, obejrzyjcie ten zwiastun i sami powiedzcie co myślicie.