Za nami Złote Globy, a Oscary zbliżają się wielkimi krokami. To oznacza, że do polskich kin powinny wchodzić coraz lepsze filmy. Czy tak jest już od dzisiaj? Przekonajmy się…

Pomniejszenie

Wyobraźcie sobie sytuację, w której możecie się pomniejszyć, ale jednocześnie zwiększyć swój majątek. Żyjesz w sztucznie stworzonym świecie, w którym wszystko wydaje się łatwiejsze. Problem w tym, że taki zabieg jest nieodwracalny, a Twoja żona w ostatnim momencie się wycofuje. Matt Damon w komediodramacie, który zapowiada się całkiem nieźle.

Pasażer

Liam Neeson w roli pasażera pociągu, który zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę. Liam Neeson przeciwko całemu światu. Skąd my to znamy? Na szczęście ten aktor jak nikt inny pasuje do takich ról i można liczyć na niezłe kino akcji.

Narzeczony na niby

Polska komedia romantyczna, w której zobaczymy jak zwykle te same twarze. Czy można się spodziewać czegoś lepszego niż zwykle? Raczej nie, ale film swoje na pewno zarobi. Sam raczej się nie wybiorę, ale z braku laku na luźną randkę będzie to wybór wielu par.